Iskolánk 3D nyomtatóval gazdagodott

2022. október 27-én meglátogatta iskolánkat a budapesti Entrprise Groupból Szűcs Imre, a magyarországi Solid Edge ügyféltámogatási vezetője és Takács Tibor marketing vezető. Hoztak nekünk egy 3D nyomtatót. Áprilisban a budapesti Solid Edge Országos Versenyen 3 diákunk megnyerte az iskolák csapatversenyét, jutalmuk (azaz az iskoláé) egy 3D nyomtató. Valamint októberben Konc Roland nyerte az Edge Vándorkupa oktatási különdíját, vendégeink azt is most adták át. Egyúttal iskolánk másodikos és negyedikes gépésztechnikusainknak Szűcs Imre bemutatta a Solid Edge legújabb verzióját a 2023-at, aminek október 12-én volt a világpremiere és tegnap telepítettük a gépeinkre. Igen, mi szeretjük ha naprakészek vagyunk. Köszönjük Szűcs Imrének és Takács Tibornak, hogy eljöttek hozzánk!

Vélemény, hozzászólás?