A szerbiai gépésztechnikus, számítógépes szerkesztők körzeti (vajdasági) versenye, Becse – 2024. április 13.

Komoly hagyományaink vannak, 19 éve vagyunk résztvevői ennek a versenynek. Idén statikából Sóti Lóránt másodikos és Baté Dominik elsős képviselték iskolánkat, helyt álltak. Felkészítő tanáruk Berec Sándor. 3D modellezés kategóriában a vajdasági válogatót eddig 8-szor nyerte iskolánk tanulója (és van 8 második helyünk is). Két harmadikosunkkal (Ágoston Viktória és Radulov Denisz, felkészítő tanáruk Tóth Béla) szemben elvárás volt a jó helyezés. A tegnapi budapesti verseny után Ágoston Viktória ezt a versenyt is megnyerte, gratulálunk! Radulov Denisz a továbbjutó, hatodik helyen végzett. Pirotban lesz a döntő, május 17-én és 18-án, sok sikert!